چرا تن به این رنج می دهد عشق عشق عشق
 
قالب وبلاگ

سلاااااااااااام صبح همگی بخیر!!!!!!!! خدا رو شکر به خاطر امروز. با همه داشته ها و نداشته ها! به قول شمیم جون، یه جرعه شادی، همه مون مهمون خدا! این اول صبحی این فنجون شادی رو بگیریم و بخوریم، تا آخر شب، بازم هست! به همه هم میرسه! تازه رازش هم اینه که هرچی بیشتر بخوریم، بیشتر هم میشه!

آره داداش، اینجوریاست!!!!!!بغلماچ

خب ما همیشه هر وقت بخوایم خدا رو صدا میزنیم و باهاش حرف میزنیم. ولی یه چیزی هم هست. یه چند تا زمانه که اون ما رو صدا میزنه. البته که ما همه اش تو بغلش نشسته ایم! ولی خب، یه وقتهایی صدامون میزنه! خب گذشته از نشانه ها، یه وقتهایی با صدای بلند، صدامون میکنه. اول صبح و وسط روز و آخر روز! جالبه بدونید الان به این نتیجه رسیده اند که مثلا اون اول صبح که وقت اذانه، با آخر روز که اذان مغرب رو میگن، بیشترین انرژی های مثبت وجود داره. خب هیچ کار خدا بی حکمت نیست. همون زمانها داره صدامون میکنه و میتونیم راحت بهش جواب بدیم و باهاش ارتباط برقرار کنیم. و اینم شنیده اید که انجام عملیات نماز خوندن، اینکه رو به مرکز زمین  بایستیم و نیایش کنیم و حتی خود عمل سجده، باعث میشه انرژی های بد و منفی از بدن دفع بشه و کلی انرژی مثبت دریافت کنیم.

شاید برای همینه که آدمهای مومن واقعی، واقعا صورتهای نورانی دارند. به خاطر همین ارتباطاته.


ادامه مطلب
[ دوشنبه ٢۸ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۸:٤۳ ‎ق.ظ ] [ آشتی ] [ نظرات () ]

سلام به روی ماهتون! صبح قشنگ مهرماهتون بخیر و شادی. به به از این هوای دلپذیر. البته که صبح یه کم سرد بود ولی هنوزم به نظرم هوا خیلی دلچسبه. هنوزم نه سرده نه گرم. یه فانتزی تو وایبر واسم اومده بود که نوشته بود: فکر کنم خدا داره یه فصل جدید رو تست میکنه: صبح بهار، ظهر تابستون، بعدازظهر پاییز و آخر شب هم زمستون!!!!!!نیشخند


ادامه مطلب
[ شنبه ٢٦ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۸:٢٤ ‎ق.ظ ] [ آشتی ] [ نظرات () ]

سلااااااااااام به روی ماهتون. من که پرم از انرژی! صبح قشنگ پنجشنبه تون بخیر و شادی. ایشالا کللللللللللی برنامه شاد و مفرح (!) واسه این دو روز آینده داشته باشید.

البته کل دنیا دو روزه، باقیش روز به روزه!!!!!!!!نیشخند خب اگه شما هم جای من باشید که صبح که می اومدید اداره، کلی تو راه قر داده باشید و آهنگ شاد گوش کرده باشید، بایدم کمی از این قر رو اینجا بریزید! ولی خب، اگه جای من بودید و دیروز اوووووووونهمه کار کرده بودید چی؟

بله، جواب درسته، بازم امروز قر می ریختید. چون باید خدا رو شکر کرد که تن سالم بهمون داده و میشه ازش کار کشید!یول


ادامه مطلب
[ پنجشنبه ٢٤ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۸:٢٠ ‎ق.ظ ] [ آشتی ] [ نظرات () ]

سلاااااااااااام صبح همگی بخیر. بعد از این تعطیلی های وسط هفته ای، دیگه آدم واقعا انرژی داره. ایشالا که به همه تون خوش گذشته باشه.

عاقو دیروز عجب بارونی می بارید ها! البته ظاهرا همه جا هم نباریده! ولی اونجاهایی که من بودم، می بارید اساسی!!!!!!! حالا میگم کجا بودم!نیشخند


ادامه مطلب
[ سه‌شنبه ٢٢ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۸:۳۸ ‎ق.ظ ] [ آشتی ] [ نظرات () ]

سلاااااااااااام صبح قشنگ شنبه تون به شادی و سرحالی! دیگه نبینم کسی از شنبه بناله که شنبه رو دوست نداره. اول برکت هفته است این شنبه. هرچی خوشحالتر و پرانرژی تر بریم سراغش، اون انرژی بیشتری بهمون میده. من که کلی حال میکنم با شنبه ها. تازه شنبه ها شیفت هم هستم و دیرتر میرم خونه. ولی واقعا شنبه رو میشه خیلی قشنگ برگزار کرد. همیشه تمیز و با لباسهای خوشگل و کفش واکس زده و عطر زده و حالا گیرم یه کم زودتر از خونه بیاییم بیرون که زودتر هم برسیم. ما با خوشحالی بریم سراغ شنبه، اونم بغلشو باز میکنه و میگه: جووووووون بیا بغلم که امروز یه عالمه خبر خوب برات دارم!!!!!


ادامه مطلب
[ شنبه ۱٩ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۸:۱٢ ‎ق.ظ ] [ آشتی ] [ نظرات () ]

سلاااااااااااام صبح قشنگ همگی بخیر. به شادی و به نیکی و همه چیزهای خوب. از جمله به برکت! عجب صبح خنکی بود امروز! جوری که وقتی مانی رو ربردم تو ساختمون مهد، خندید و گفت: چه گرمه!


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۱٦ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۸:٢٧ ‎ق.ظ ] [ آشتی ] [ نظرات () ]

سلاااااااااااااام به روی ماهتون. روز همه تون بخیر. دیروز عصر از تبریز رسیدیم و از صبح دارم کارها رو انجام میدم که بعدش با دل راحت بشینم به نوشتن. الان که ساعت تقریبا یک و نیمه یه کم کارهام سبکتر شده. ایشالا می نویسم.


ادامه مطلب
[ دوشنبه ۱٤ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۱:٢٤ ‎ب.ظ ] [ آشتی ] [ نظرات () ]

سلاااااااااام خدمت همگی. صبح قشنگ پاییزی تون بخیر و شادی. دیگه کسی که از گرما گله نداره! سرد هم که نشده. پس این روزها رو حال کنیم که دیگه گیرمون نمیاد! واقعا هوا بهشته! البته صبح رو میگم ها! وگرنه که بعدازظهر من اصلا گرما و سرما حالیم نیست! منم و ترافیک و دنده و کلاج!!!!!!!!

میدونم گفته بودم روزهای زوج می نویسم، ولی خب دیگه نوشته هام اینجوری شده که هر روزی که بشه، می نویسم! و دیروز نشد. حالا علت رو میگم براتون.


ادامه مطلب
[ سه‌شنبه ۸ مهر ۱۳٩۳ ] [ ٧:٤٦ ‎ق.ظ ] [ آشتی ] [ نظرات () ]

سلاااااااااااام صبح همگی به خیر و نیکی و شادی و یه عالمه برکت. بازم شنبه است و منم مثل همه شنبه ها، پرم از انرژی! البته پنجشنبه و جمعه شلوغی داشتم. ولی خب، شنبه ها خیلی خوبه! فحشم ندید. خب آخه اگه آدم هی به شنبه فحش بده، کاری درست نمیشه که. باید با شنبه دوست باشیم تا اونم کلی بهمون انرژی بده. اونوقت هفته خوبی رو شروع می کنیم.قلب


ادامه مطلب
[ شنبه ٥ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۸:۱٩ ‎ق.ظ ] [ آشتی ] [ نظرات () ]

سلااااااام به روی ماهتون. صبح همگی بخیر. البته الان ساعت 10:19 است. ایششششششالا تا ساعت یازده بشه این پست رو تکمیل کنم و بذارم. این دو سه روزه خیلی سرم شلوغه. یه نیروی کمکی از دیروز اومده واسم. یه دخترخانم آروم و با تجربه که خیلی هم مودبه. ایشالا بتونیم با هم همکاری کنیم. البته از شدت و حجم کار کم نشده. ولی خب ایشون هم دارند تلاش می کنند کارها رو یاد بگیرند. توکل به خدا.

دیگه شکر خدا قدم بقیه از اینجا حذف شد و به خاطر یه ساعت مرخصی مجبور نیستم پیسی عالم به سرم بیاد و بدهکار هم بشم. دیگه ایشون هست و اولین حسن حضورش هم این بود که من صبح یکی دو ساعت دیر رسیدم. موندم خونه و خوابیدم؟؟؟!!! اینطوری فکر میکنید؟!!!


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ٢ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۱٠:۱۸ ‎ق.ظ ] [ آشتی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

متاهلم و یه پسر چهار ساله دارم.
نويسندگان
لینک دوستان
صفحات اختصاصی
امکانات وب

مرجع وبلاگ نویسان جوان


  • پرشین بلاگ | ایران بلاگ