چرا تن به این رنج می دهد عشق عشق عشق
 
قالب وبلاگ

دو سه ساعته خبردار شده ام اون کسی که مهدی رو برده سر کار، حکم تعلیقش اومده! و کل شرکت مهدی اینا میرن روی هوا. یعنی الان روی هوا هستند.

 یه سری کتاب شعر داشتم که امروز واسه مهدی با پیک فرستادم اداره اش. البته میدونید که. کلا نمیتونم جم بخورم از جام. وگرنه دوست داشتم چند شاخه گل بذارم روش. ولی نشد. این بود که تازه کاغذ کادو رو هم دارم یکی از بچه های خدمات که بیرون بود بخره.

نیم ساعت پیش مهدی زنگید و تشکر کرد. بعد خندید و گفت: حتما تا حالا فهمیده ای که چی شده! (منظورش وضعیت کارش بود!!!!!!!!!) گفتم: آره شنیده ام. تکلیف شماها کی معلوم میشه؟ گفت: ما هم ساعت می شمریم!

البته طبق توافقی که قبلا با هم کرده بودیم، این بار نمیذاریم خانواده هامون بفهمند. حالا باید یه سری داستان سر هم کنیم. شاید هفته ای دو سه روز مانی رو ببریم. بقیه روزها مهدی نگه داره مانی رو. اصلا نمیدونم چی میشه. ولی خب، مهدی دو بار تا حالا بیکار بوده. این روزها رو خوب می شناسم. برای همینم نمیخواهیم این روزها، خانواده هامون باهامون شریک باشند! دیگه بیشتر از این نمیخوایم بارمون روی دوش خانواده هامون باشه.

البته میگم. هیچی معلوم نیست. ولی هیچ امیدی هم ندارم که مهدی رو نگه دارند. خودم تا شنیدم زنگیدم به یکی از همکارهام که رفته از اداره ولی باهاش رابطه حسنه دارم. از چند ماه قبل بهش گفته بودم که موقعیت کاری مهدی متزلزله. برای همین بازم بهش یادآوری کردم و ازش خواهش کردم که گوش به زنگ باشه. خیلی آقای محترمیه و بیچاره قول داد که حتما یه کاری میکنه. منتها همه منتظرند تا نهم مرداد بیاد و رد بشه و یه سری فعل و انفعالات صورت بگیره. پناه می برم به خدا.

الان به مهدی حق دادم که هفته پیش اونقدر داغون باشه. البته بهش حق نمیدم سر من خالی کنه. ولی خب، جالبه خانواده مهدی، تا از موضوعی ناراحت میشن، فوری به این زنگ می زنند. من حرفی ندارم و واقعا باورم اینه که مهدی برادر بزرگتره. ولی خب، یه جایی هم باید برای زندگی مهدی بذارند. از صبح تا شب که دنبال کار خونه باباشه، بعد مشکلات برادرش و زن برادرش، تازگی هم که مشکلات خواهرش اضافه شده! واقعا امیدوارم گنجایش و ظرفیت مهدی بیشتر بشه. وگرنه که کاشکی آدم بتونه و به دیگران به خصوص خانواده اش کمک کنه!

فعلا تا اطلاع ثانوی باید کمربندها رو سفت ببندیم!چشمک

[ شنبه ٥ امرداد ۱۳٩٢ ] [ ۳:٢٧ ‎ب.ظ ] [ آشتی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

متاهلم و یه پسر چهار ساله دارم.
نويسندگان
لینک دوستان
صفحات اختصاصی
امکانات وب

مرجع وبلاگ نویسان جوان


  • پرشین بلاگ | ایران بلاگ