ما با هم قهریم، اونا که با هم قهر نیستند!!!!!

خلاصه نزدیک خونه بابام که رسیدیم، به مهدی گفتم: من تو این خیابون یه مغازه دیده ام که نوشته: اجناس به قیمت مولوی! بریم ببینیم مواد شوینده هم داره یا نه! که خلاصه مهدی نشست تو ماشین و من رفتم دیدم نداره. ولی زرشک اعلا (!) داشت کیلویی هفده هزار تومن! راستش به نظرم به صرفه است آدم کیلویی بگیره تا بسته ای. می تونیم توی یخچال یا حتی فریزر نگهداری کنیم. خلاصه یه کیلو خریدم و دیدم رب صابری هم داره! البته من تا به حال نشنیده بودم ولی چهار تا خریدم اونم دونه ای سه و نیم. برنج ایرانی هم داشت چند مدل. خلاصه یه گونی هم خریدم کیلویی 7900!!!!!!!!!

بعد مهدی رو صدا کردم که بیاد وسایل رو بذاره پشت ماشین. وقتی داشت سوار میشد گفت: آخه تو بلدی برنج ایرانی درست کنی؟ همه اش که داری هندی درست میکنی! گفتم: یکی دو ساله هندی درست میکنم. یه عمر ایرانی پخته ام! با تمسخر گفت: دفعه آخر که پختی چی شد؟ گفتم: خمیر شد و به درد نخورد. ولی چند بار می پزم و قلقش میاد دستم.

دیگه رسیده بودیم در خونه بابام. پیاده شدم و گفتم: یعنی اگه غر نزنی و ایراد نگیری، واقعا می میری!!!!! بعد حس کردم الانه که سکته کنم. در ماشین رو کوبیدم به هم و رفتم طرف در خونه. شکر خدا همون موقع دوستم زنگید و به اون مشغول شدم. بعد هم رفتیم تو و مانی باهامون قایم باشک (قایه موشک!!!!!!!!) بازی کرد و قایم شد و منم یه کم آروم شدم!

بعد اومدم یه چیزی با بابام بگم که مهدی داشت لباسشو عوض میکرد و منو ندید و دستش خورد تو دهنم! دیگه واقعا میخواستم خفه اش کنم!!!!!! همین باعث شد بیام عذرخواهی و نرم بشه.

بعد هم رفتم تو آشپزخونه و دیدم آش دارند و یه کم ریختم تو نعلبکی و سرکه بالزامیک ریختم توش و زدم به بدن. مامانم شاکی شد که: هیچی نمیخوری! لاغر شده ای!!!!!!! گفتم: همیشه به من گیر میدی که کم میخورم، پدر دخترخاله ام رو درمیاری که زیاد میخوری! آدم باید به کدوم ساز شماها برقصه؟!

بعد هم صحبت در مورد خبر داغ دیروز شد و بعدش داداشم اومد و وقتی اون میاد، کلا جو عوض میشه! مهدی که اینقدر خندید نزدیک بود روده هاش پاره بشه!!!!!!

خلاصه یازده و نیم خوابیدیم و دوباره در نیمه های شب، دستی مرا در آغوش فشرد!

نخیر، به دهن آقا مزه کرده و ول نمیکنه! منم خواب هفت پادشاه بودم! ولی خب اعتراضی نکردم. آخه میدونید، خیلی زیاد از وقتی میگذره که این اتفاق خونه مامانم اینا افتاده. اوایل ازدواج که حالیمون نبود کجاییم، ولی بعدها کم کم این کار رو فقط خونه خودمون انجام میدادیم. بعد هم که من باردار شدم و زاییدم که دیگه خونه خودمونم خیلی دیر به دیر پیش می اومد.

خلاصه دیشب ما رو بیدار کرد و گفت: من الان هوس کرده ام و خودت گفتی بیدارت کنم، ایرادی نداره! ما هم گفتیم: نه بابا، این حرفها چیه، معلومه که ایرادی نداره!!!!!!!!!قهقهه

بعد که خواست دوباره بخوابه گفت: فردا ماشین رو ببر!

و من در اون لحظه، تمام تاریخ اومد جلوی چشمم که عشق دختر فلان پادشاه باعث میشد یه کشور، به یه کشور دیگه حمله کنه و اونهمه ماجرا به وجود بیاد! حالا دیشب که عشق نبود، یه چیز دیگه بود! ولی همون باعث شد که من امروز صبح یخ نزنم و ماشین بیارم. منم وقتی مهدی گفت ماشین ببر، رو هوا زدم و نذاشتم به زمین برسه!!!!!!!

اینجوریاس دیگه داداش! رفیقتون خیلی فرصت طلب تشریف داره. حالا بعد از نود و بوقی که نمیام این پا رو از دست بدم! والا........خنده

یاد یه چیزی افتادم که خوبه به شما هم بگم: یکی از بستگان دوستم، یه خانم جاافتاده بود. تعریف میکرد که وقتی با شوهرش دعواشون میشه و حتی به هم بد و بیراه میگن، ولی شب که میشه، برنامه شون انجام میشه. با هم قهرند، ولی خب، اون جریان هم اتفاق می افته چون شوهرش معتقده:

من و تو با هم قهریم، اونا که قهر نیستند!!!!!!!نیشخندنیشخندنیشخند

/ 46 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ستایش

جمله آخرت خعلی باحال بود[نیشخند] برنج ایرانی که پختش راحته،تازه طعمشم یه چیز دیگه است.

فریا

ای جونم آشتی لنگ رو خوب اومدی[ماچ][بغل]

هنگامه

به به به استدلال... راست می گه خوب به اونا چه [نیشخند]

محمود

دیروز حمام کیسه کشیدم (با عرض پوزش از دوستان استقلالی!!!!!!!!!!نیشخند)

مهسا

آخه آشتی جون دارم پایان نامه می نویسم. خیلی بهم سخت میگذره. هرچی هم می نویسم تمام نمیشه. نمی دونم این همه آدم چطوری پایان نامه می نویسن و صداشونم در نمیاد؟؟؟

مژی

الهی زنده باشی نخونمت نمیشه که بنویس عزیزم طولانی یا کوتاه من که معتادتم[لبخند]

پوران

از صبح تا حالا چند بار اومدم اینجا نیستی. کجاییییی؟

ویولا

اوووه اوووووه بهههههههههههههه میبینم که همه چی داره جفت و جور میشه ، دیدی تلاشت داره نتیجه میده. خیلی خوشحالم برات. برو حالشو ببرآشتی جونم راستی اون خانومه چه شوهر اکتیو و اپن مایندی داشته والا! [نیشخند]

مهران

سلام خوبی؟ خیلی وبلاگ باحالی داری[لبخند] معلومه حوصله هم زیاد داری........ کلا ادم باحالی هستی......[چشمک][گل]

بهاران

سلام عزیزم امان از دست تو آشتی شیطون اون جمله قصار آخری که گفتی .....[چشمک][خنده]