همه گلها، تقدیم به همه تون!

هنوز تخته وایت برد رو نخریده ام. ولی خب، از دیروز تو ذهنم، دارم خوبیهای مهدی رو می شمارم. دیروز وسط روز دلم براش تنگ شد!!!!!! اتفاقی که خیلی وقت بود نیفتاده بود!!!!خجالت بعدش که رفتیم خونه مامانم دنبال مانی، مهدی هم حالش خیلی خوب بود. من خودم میدونم انرژیم زیاده. یا لااقل زود منتقل میشه! شاید همون باعث شد مهدی خوشحال باشه. وقتی هم که مانی رو خواستیم از مامانم جدا کنیم، فقط بای بای کرد و گریه نکرد!!!!! همه تعجب کردیم.

بعد به یک ترافیک غیرعادی خوردیم. به طوری که هفت و نیم رسیدیم خونه!!!!! ولی همه اش داشتیم سه تایی تو ماشین می رقصیدیم! مهدی هله هوله هم خریده بود و از خجالت خودمون در می اومدیم. من که یه پفک متوسط رو به تنهایی خوردم!!!!!!!!یول بعدش هم تصمیم گرفتم که دیگه شام نخورم!!!!!!! و در اوج ترافیک مهدی حرفی زد که شکر خدا مقنعه سرم بود و شاخهام رو ندید!!!!!!!!!! گفت:

مهم اینه که سه تایی مون شاد باشیم و کنار هم. خب حالا تو ترافیک هم بودیم، مهم نیست!!!!!!!!!!!!تعجبمژه

بعدش هم که رسیدیم خونه، من پریدم یه کم جعفری خریدم و سه بسته گوشت گذاشتم بیرون  (بسته ها کوچیکند!) مهدی، داداشم و پسرخاله ام رو دعوت کرده بود که بیان بازی کنند. منم کباب جعفری درست کردم و با برنج خوردیم و واسه ناهار امروز همه مون هم غذا درست کردم. خیلی خسته بودم. ولی خب، ساعت ده و نیم هم با مانی خوابیدم.

یک اتفاق جالب: یادتونه چند ماه پیش تو اداره، یه کم درگیری داشتم؟! یه همکاری داشتم که حتی یه پست هم براش گذاشتم به نام رک قدرشناس! خب، الان یکی دو ماهه که اومده پیش من نشسته. اولش با جهبه اومد نشست ولی من خیلی عادی باهاش برخورد کردم!!!!!! تا اینکه دو هفته پیش اعتراف کرد که جو اون موقع خراب بوده و تلویحا گفت که اشتباه کرده و الان حق رو به من میده! منم به روش نیاوردم. و اولین هدیه رو همین همکارم روز اول مهر بهم داد! چون فکر کرده بود تولدم اول مهره!!!! و همچنین امروز صبح، اولین هدیه رو باز هم یکی از همکارهام بهم داد. همون که من سالها دوست داشتم باهاش کار کنم چون کارش فوق العاده است و همیشه فکر میکردم میتونم ازش چیز یاد بگیرم. بعدش سر این تحولات این شش ماه اخیر، ایشون هم یه سمتی گرفت و متاسفانه بین مون سوتفاهم پیش اومد و نخواست باهام راه بیاد!! همین همکارم، سه روز پیش توی جمع گفت: دارم همه تلاشم رو میکنم که اشتی رو ببرم تو واحد خودم! چون تو این کلاس آموزشی جدید، از همه بیشتر داره تلاش میکنه و یاد میگیره!!!!!!!!

همین ها برام بسه! همین که همه چی خوبه! همین دیگه!

آخر نوشت آرامبخش:

ساعت یک و نیم دیشب، احساس کردم یه نفر بغلم کرد! بیدار شدم دیدم مهدیه!!! گفت:

عشقم! تولدت مبارک!!!!!!!!قلبقلب

خیلی وقت بود بغلم نکرده بود! و حالم رو نمیتونم توصیف کنم! هرچند که بعدش گرفتم خوابیدم!!!!!!!نیشخندزبان ولی حس خوبی داشتم وقتی که صبح از خواب بیدار شدم.

بچه ها! باور کنید این روزها که حالم خوبه، واسه تک تکتون دعا میکنم. زندگی بالا و پایین داره و یه روز خوبه و یه روز بد. ولی امروز که خوبم، بهترین ها رو واسه همه تون میخوام. چند دقیقه پیش یکی از همکارهام واسم گل آورد. الان خواستم عکسشو بذارم که نیم ساعت طول کشید و آخرش هم آپلود نشد. شما به گل وجود خودتون ببخشید!!!!!!

قلبقلبقلب

/ 81 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باران*

راستی آشتی مهربون خوشحالم که ایندفه حالت واقعا خوب بود ایشالا مهدی آقا همیشه عاشقت باشه و عشقشو ابراز کنه[قلب][قلب]

عسل

اشتی جون تبریک میگم بهت البته ببخشید با تاخیر شد. امیدوارم بهترین روزهای زندگی در انتظارت باشن. من نمیدونم اون قول عکسه چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهسا

عزیزم تولدت مبارک امیدوارم همیشه شاد و خندون باشید و دلتون خوش باشه که زندگی همش همینه. :)

مامان امیرعباس

سلام آشتی جان تولدت مبارک عزیزم انشالله همیشه سرزنده و شاد و خوشبخت در کنار خانواده عزیزت مخصوصا مانی جان باشی من از سه شنبه دسترسی به نت نداشتم و تا رسیدم اومدم یراغ وبلاگت برای همینه که الان متوجه شدم که یک سال خانومتر شدی، انشالله جشن 120 سالگیت رو بگیری خانمی

5 دقیقه تا آشنایی

آشتی عزیزم تولدت مبارک . همیشه همین جور شاد و پر انرژی باشی .[قلب][قلب][گل]

گلی

سلام آشتی جونم.انشالا که حالت خوب باشه.امروزم که ننوشی انگار 1 چیزی کم دارم

ترانه

با تاخیر تولدت مبارک واست دعا میکنم همیشه لباتون خندون باشه و پر انرژی باشی [قلب][گل]

شادمانه

من هم با تاخیر تبریک میگم ایشالا سالهای سال با دلشاد و با نشاط درکنار خانواده عمر رو سپری کنی[گل][گل][گل]

طرلان

سلام عزیزم.تولدت را اگر چه با تاخیر اما از ته ته ته دل تبریک میگم برات ارامش..سلامتیو و هر انچه که دلخواه توست ارزو میکنم..........من همیشه میخونمت اما امروز دو تا پیغام گذاشتم برات به منم سر بزن .[ماچ][گل][گل][گل] همه گلهای زیبایی تمام گل فروشیا از ان تو

Hasti

آشتی جان تولدت مبارک، همیشه شاد و سالم و موفق و البته سرشار از انرژی باشی